Atsauksmes varat ievietot Airkargo Facebook vai Draugiem.lv kontā

 

„Viena no jaukākajām lietām manas dzīves "mugursomā" ir gaisa balonu lidojumi. Tas skats, kad mūsu salīdzinoši nelielajā Alūksnes novada Liepnas pagastā paceļas 7 gaisa baloni ir vienkārši neatkārtojams. Un ja vēl ir iespēja pabūt kādā no tiem...tas mierīgums un majestātiskums ar kādu pārvietojas gaisa kuģi prasmīgu pilotu uzraudzībā spēj atbrīvot tikai pozitīvām emocijām. Divas stundas, ko izdevās pavadīt gaisa balonā virs dzimtās Liepnas, deva dzīvei jaunu spēku laikā, kad valstī ir tā sauktā "dižķibele". Ja īsi gribētu raksturot lidojumu - tas ir daudz labāk kā būt uz zemes! Tā ir debešķīga mirkļa izbaudīšana!
PALDIES "Airkargo" - Indulim, Ilzei, Martai, ka atbraucāt pie mums!"

Rudīte Bistrova
2009. gada septembrī, Liepnā

***

"Gribu pateikt vēlreiz paldies Indulim un Ilzei par iespēju izbaudīt tik unikālu piedzīvojumu!
Brauciens bija burvīgs! Bija lielisks laiks un lieliska grozā esošā kompānija. Es biju sagatavojusies uz ilgu uzkrāmēšanos un ilgu nokrāmēšanos, bet nekas tāds nenotika. Tiklīdz atradām vietu, kur pacelties gaisā, tā viss notika ļoti operatīvi. Rezultātā - viegli pacēlāmies debesīs... un pavērās skaists skats virs Jelgavas. To mēs varējām baudīt veselu stundu... viss likās tik interesants - dīķi, meži, koki - viss no augšas izskatījās kā izklāts dažādu raksta audums. Meklējām pazīstamas vietas, kas pasākumu vērsa vel interesantāku. Pilots mūs pārsteidza ar savu meistarību vadīt balonu - vienu mirkli gatavojāmies nolaisties, bet, kad gandrīz jau pieskaramies zemei - knaši pacēlāmies debesīs, kas nedaudz patīkami pakutināja sajūtas. Un turpinājām lidojumu.
Lidojums ar gaisa balonu ir lieliska dāvana visiem, kas vēlas dzīvē piedzīvot ko neaizmirstamu - dāviniet sev un saviem mīļajiem!
Paldies "Airkargo" gaisa komandai!"
Indra Škeive
2009. gada 25. aprīlī, Jelgavā

***

"Mēs lēni ceļamies augšup virs Kalnsētas parka kokiem. Joprojām nespēju noticēt, ka tā laimīgā, kura atrodas gaisa balona grozā, esmu es. Pēc vairākām dziļām ieelpām un izelpām noslāpēju mulsinošo satraukumu un ļaujos brīnišķīgam piedzīvojumam - pavasarīgam putna lidojumam!    Es lidoju....Es esmu Debesīs....Un kopš tā brīža es zinu, ko nozīmē "justies kā debesīs"! Mīļš paldies Indulim un Ilzei par dāvāto iespēju lidot ar gaisa balonu. Novēlam arī turpmāk emocionālus ceļojumus un draudzīgu ceļavēju! Lai izdodas!”

Antra Aišpure ar ģimeni

2009. gada 13. aprīlī, Saldū

 

***
"Man šis lidojums bija ļoti patīkams Saldus pilsētas svētku noslēguma pasākums! Paldies, ka piedāvājāt šo iespēju. Man, kā Saldus pilsētas mēram šķiet ļoti svarīgi ik pa laikam paskatīties uz pilsētu no augšas. Tā patiešām var ieraudzīt daudz jaunu iespēju, kā veidot pilsētu vēl skaistāku un pamanīt kādas kopskata vērtības. Lidojums man deva daudz pozitīvas enerģijas. Novēlu ikvienam savā dzīvē izbaudīt lidojumu ar gaisa balonu. Tās būs neaizmirstamas un patīkamas izjūtas."

Didzis Konuševskis

2008. gada 26. jūlijā, Saldū

 

***
"Gaisa balons... Reizēm tas bija redzēts lidojam virs Rīgas, reizēm bija dzirdēts pieminam sarunās par to un šo, no dzīves priekiem pieejamā, lielu cilvēku „gailīšu mērīšanās” stilā. Bet kā tas ir patiesībā? Šaubos vai vēl pāris gadus iepriekš šo baudījumu, tieši baudījumu, jo lidojums ar gaisa balonu nav prasta pārvietošanās no punkta A līdz punktam B, uzskatītu par to, ko vēlētos savā dzīvē piedzīvot. Bet dzīves rulete ir neprognozējama...

Bija saulaina rudens diena, tāda, kurā miesa un gars tā vien tiecas izbaudīt tos burvīgos laika apstākļus, kuri mūsu zemīti mēdz aplaimot ne tik bieži. Vēl pirms nedaudzām stundām sēdēju ofisā, bīdot un stumdot cipariņus tiem paredzētajās ailītēs, deldējot ofisa krēslu un darbojoties tajā vidē, kura ik dienu spēj pārsteigt ar ko jaunu. Bet diena izvērtās nedaudz savādāka par ierasto, jo ceļš veda uz pilsētu, kurā sev mājvietu radis „Ultra Magic Baloons” pārstāvis Baltijas valstīs. Šoreiz neizteikšos par pilsētas daili, par kafejnīcu, kura iekārtota atbilstoši gaisa balonu lidotāju savdabīgajam skatījumam uz pasaules norisēm, lai gan iespējam vajadzētu. Jo lidošana ar gaisa balonu nav hamburgers ar kokakolu, apetītes apmierināšanai. Svarīga gaisotne, cilvēki, kuri ir apkārt un ... nianses, kuras vārdu mētelīšos ietērpt nav iespējams...

Pirmais lidojums, ne tikai man, bet arī jaunajam balonam...

...pilsētas stadions, kurā pirms mirkļa zēni dzenāja bumbu, pārvērtās par starta vietu gaisa balonam. Nepilnas pusstundas laikā, sekojot pieredzējuša instruktora padomiem, priekšmeti, kuri gulēja automašīnas piekabē - atdzīvojās. Gaisa balons, kurš līdz tam atradās necilu izmēru somā, pacēlās virs stadiona, rimtajā vakara vējā trīsot kā tramīgs meža zvērs. Vēl mirklis un gaisa balona grozs atrāvās no zemes. Balonam ceļoties tuvāk debesu zilgmei, šķiet, tur, uz zemes palika visas tās raizes, problēmas, visa tā nasta, kuru ikviens no mums, tai skaitā arī es, ik dienu staipa uz saviem pleciem. Brīvība un klusums, kuru nereti gan pārtrauca gāzes degļu radītā šņākoņa, ietina mani kā siltā un pūkainā segā. Līdz brīdim tam nespēju iedomāties, ka lidojums spēj sniegt tādu baudu un brīvības sajūtu, lai arī nosacītu. Laikam ne velti cilvēks jau no senseniem laikiem ir centies pacelties debesīs. Pārejot pirmajam eiforijas vilnim sāku vērot apkārtni... Aiz mums palika pilsētas namu jumti, sākās lauki, kuri ar savu ģeometrisko pareizību šķita tik pievilcīgi. Tā vien šķita, ka kāds bērns uz baltas lapas spēlējies ar krāsu zīmuļiem. Nolaižoties tuvāk zemei skatam garām nepaslīdēja tas, kā cauri zeltainajam rudzu laukam skrēja stirna, steidzoties vien viņai zināmās gaitās, kā cilvēki tīrumā steidza novākt mātes zemes sarūpēto ražu... skati, kuri ikdienā paliek nepamanīti, emocijas, kuras informācijas un tehnoloģiju piesātinātajā pasaulē paliek neizdzīvotas. Diemžēl, kā ikviena pasaka, kā ikviens ceļojums, arī lidojums beidzās. Bet tās emocijas, kuras tika gūtas, ir noglabātas tajā atmiņu galerijā, kuru apmeklējot var smelties spēku un enerģiju pilnvērtīgai dzīves baudīšanai.

Rezumējot varu teikt tikai to, ka lidojums ar gaisa balonu ir iespēja, kaut uz mirkli atbrīvoties no važām, kuras cilvēkus ir piesaistījušas tai materiālisma pasaulei, kuru paši diemžēl arī veidojuši....

Lai labs ceļa vējš visiem tiem, kuri pārkāps tai robežai, kura šķir staigātājus no lidotājiem.

Paldies par doto iespēju gaisa balona komandai (...... ) pacelties augstāk par ikdienas pelēcīgumu.

Raitis Šmits

2007. gadā, Mariajampolē

***

 

 

Sazināties ar Airkargo

E-pasts:

Ziņojums:

Informācija.

Dalība projektā

Investīcijas Gaisa Balonu tūrisma pamatlīdzekļos.Projekta Nr. 177-02-A-00643-000023 https://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020_lv...

...

Dalība projektā

Airkargo IPATA biedrs

Airkargo balona komandai 3. vieta

Intervija ar Induli Blūmu