Dzīvnieku pārvadāšana

Dzīvnieku pārvadāšana

Dzīvnieku pārvadāšana

.

Sazinieties ar AIRKARGO un palīdzēsim ar padomu, konsultāciju, kā arī aprēķināsim pārvadājuma izmaksas! Tālrunis: +371 67207861 vai e-pasts: info@airkargo.lv

AIRKARGO ir pirmā un vienīgā gaisa pārvadājumu kompānija Latvijā, kas uzņemta IPATA - Starptautiskajā Dzīvnieku Transportēšanas Asociācijā.

Mūsu komandas vairāk kā 15 gadus ilgā pieredze aviopārvadājumu organizēšanā ir ļāvusi veiksmīgi attīstīties arī tādu kravu transportēšanā, kas ir izteikti steidzamas un īpaši svarīgas, kas nevar gaidīt un nedrīkst aizkavēties. Tie ir dzīvnieku pārvadājumi.

Ja esat kaķu vai suņu audzētavas saimnieks un esat atraduši  dzīvniekam pircēju, piemēram, Kanādā vai Francijā - mēs nogādāsim Jūsu mīluli jaunajiem saimniekiem!

Palīdzēsim, ja plānojat pārcelties uz dzīvi citviet pasaulē un kopā ar savu personīgo iedzīvi uz jaunajām mājām jānogādā arī jūsu mīļdzīvnieks.

Lai nosūtītu dzīvnieku ar aviotransportu, Jums jāiegādājas piemērots transportēšanas būris un jāsagatavo veterinārie dokumenti atbilstoši Latvijas, un tās valsts veterinārā dienesta prasībām, uz kuru dzīvnieks jānogādā.

Viens no AIRKARGO senākajiem un uzticamākajiem klientiem ir Rīgas Zooloģiskais Dārzs. Sadarbojamies arī ar privātpersonām.

2009. gadā kopā esam nosūtījuši 100, bet 2008. gadā - 78 dzīvu dzīvnieku sūtījumus. Tai skaitā - kaķus, suņus, vilkus, vardes, sniega kazu, ērglēnus, tapīru ģimeni, lapsu, šinšilu, ūdeli, liju un stārķi.

Atbildīgais darbinieks:
Viesturs Pinka

Viesturs Pinka

Sazināties ar Airkargo

E-pasts:

Ziņojums:

Informācija.

Dalība projektā

Investīcijas Gaisa Balonu tūrisma pamatlīdzekļos.Projekta Nr. 177-02-A-00643-000023 https://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020_lv...

...

Dalība projektā

Airkargo IPATA biedrs

Airkargo balona komandai 3. vieta

Intervija ar Induli Blūmu