Airkargo
Par Airkargo

Par Airkargo

.

AIRKARGO pakalpojumi:

Aviotransporta pārvadājumi (imports un eksports);

Autotransporta pārvadājumi Baltijas valstīs un Eiropā;

Muitas formalitāšu kārtošana;

Kravu apdrošināšana;

Lidojumi ar gaisa balonu.

 

Par uzņēmumu

SIA „Airkargo” tika dibināts 1997. gadā, piedāvājot avio kravu importu un eksportu. Jau vairāk kā 10 gadus "Airkargo" piedāvā kravu sūtījumus uz visām pasaules valstīm. Papildus tiek piedāvāta muitas formalitāšu kārtošana un kravu apdrošināšana.

Uzņēmumam ir noslēgti tiešie kravas aģentēšanas līgumi ar visām lidsabiedrībām, kas lido uz Rīgas lidostu, piemēram, SAS, Air Baltic, Finnair, Czech Airlines, Austrian Airlines, Aeroflot, Lufthansa, u.c.

„Airkargo” nogādā tranzītkravas uz kuģiem Rīgas, Ventspils un Liepājas ostās, kā arī piedāvā loģistikas risinājumus jūras kravām.

Kopš 2003. gada „Airkargo” nodrošina sauszemes kravu pārvadājumus Baltijas valstīs 24 stundu laikā.

No 2008. gada tiek piedāvāts jauns pakalpojums - lidojumi ar gaisa balonu.

Uzņēmuma galvenais birojs atrodas lidostas „Rīga” teritorijā, Baltijas kravu centrā. Autotransporta birojs – „RaRo Centrā”, Rīgā.

 

AIRKARGO vīzija

Kļūt atpazīstamiem transporta pārvadājumu nozarē – avio un auto transporta jomā Baltijas valstīs.

 

AIRKARGO misija

Kopš 1997. gada uzņēmums AIRKARGO ir nodrošinājis augstas kvalitātes pakalpojumus neskaitāmiem uzņēmumiem un individuālajiem kravu sūtītājiem, piedāvājot profesionālu muitas deklarāciju nokārtošanu, kravu sūtīšanas un konsultāciju servisu.

SIA Airkargo misija ir nodrošināt daudzveidīgus loģistikas risinājumus vietējiem un ārvalstu klientiem.

Airkargo mērķis – nodrošināt klientiem ērtu transportēšanu un augstu profesionalitāti loģistikas jautājumos.

Airkargo pakalpojumi: avio transporta, auto transporta un jūras transporta pakalpojumu nodrošināšana visā pasaulē un kurjera pakalpojumi Baltijas valstīs.

Airkargo vērtības: elastība un sapratne, risinot klientu un sadarbības partneru individuālās vajadzības; augstas kvalitātes serviss; kompetence un profesionalitāte.

 

AIRKARGO solījums

„Mūsu profesionalitāte un kompetence loģistikas jomā ļaus atrast labāko risinājumu jūsu kravas sūtījumam. Sadarbojoties ar globālo partneru tīklu, realizēsim jūsu iespējas visā pasaulē. Airkargo komanda parūpēsies par jūsu kravu nosūtīšanu no saņemšanas brīža līdz gala mērķa sasniegšanai.”

Airkargo valdes loceklis
Indulis Blūms

Sazināties ar Airkargo

E-pasts:

Ziņojums:

Informācija.

Dalība projektā

Investīcijas Gaisa Balonu tūrisma pamatlīdzekļos.Projekta Nr. 177-02-A-00643-000023 https://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020_lv...

...

Dalība projektā

Airkargo IPATA biedrs

Airkargo balona komandai 3. vieta

Intervija ar Induli Blūmu